Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Automatyk

Miejsce pracy: Wrocław, województwo dolnośląskie

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • zadaniowy system czasu pracy;

  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych;

  • otwartą i przyjazną atmosferę.

Główne zadania:

  • projektowanie i wdrażanie systemów automatyki;

  • programowanie urządzeń automatyki (PLC, HMI, Falowniki, napędy);

  • sporządzanie dokumentacji technicznej;

  • sporządzanie wycen rozwiązań technicznych (kontakt z dostawcami);

  • współpraca z działem sprzedaży i klientami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne;

  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • prawo jazdy kat. B.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: praca@seltin.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926 ze zm”.).

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Kliknij, aby przeczytać list referencyjny:

Seltin sp. z o.o.
Mydlana 1
51-502 Wrocław
tel.: +48 71 307 9753
e-mail: biuro@seltin.pl