Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- zadaniowy system czasu pracy;
- możliwość rozwoju kompetencji zawodowych;
- możliwość korzystania z programu MultiSport – Benefit Systems;
- otwartą i przyjazną atmosferę.

 Zakres obowiązków:

- konstruowanie maszyn specjalnych lub ich podsystemów;
- sporządzanie koncepcji i analiz inżynierskich;
- sporządzanie dokumentacji technicznej;
- sporządzanie wycen rozwiązań technicznych;
- współpraca z klientami.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne lub duże doświadczenie praktyczne w zakresie budowy maszyn;
- min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym;
- prawo jazdy kat. B;
- znajomość systemu Creo Parametric będzie dodatkowym atutem.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: praca@seltin.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926 ze zm”.).

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Kliknij, aby przeczytać list referencyjny:

Seltin sp. z o.o.
Mydlana 1
51-502 Wrocław
tel.: +48 71 307 9753
e-mail: biuro@seltin.pl